Перейти до основного вмісту

Бюрократія в дії.

Повернення зайво сплаченого судового збору тягне за собою збір довідок та довгі подорожі по кабінетам.
Зіткнувся на практиці з поверненням зайво сплаченого судового збору.
Почалося з того, що незрозумілою є система сплати судового збору саме на рахунок певного суду, а не судової системи вцілому. Відповідно судовий збір помилково був сплачений за подання позову на рахунок не того суду. Але ж сплачено! Це не проходить. Плати ще раз, а не туди сплачений повертай.
1. Потім необхідно написати заяву в суд. Написали - "...чекайте відповідь". Відповіді немає, дзвонимо в суд. Відповідь: "...ми Вам відповідь направили, але ніхто на пошту не прийшов забрати". Просимо відіслати повторно, у відповідь: "...не положено, направляємо лише раз - прийдіть і заберіть"
2. Забрали відповідь - з нею звертайтеся в судову адміністрацію. Там перевіряють, роблять подання.
3. Забирайте подання і їдьте з ним у третю інстанцію - в казначейство. В казначействі Вас мають пропустити через тортури бюрократичних перепон. Знову пишіть заяву, знову додавайте квитанції, знову додавайте копії паспорта. І лише спробуйте, щось у бланку заяви заповнити не так, Ви отримаєте невдоволення казначеїв, вказівки на двері та на повторне коло.


Отже раджу дуже виважено підходити до сплати коштів в бюджет. Повернути буде важко.

Управління державного казначейства у м.Вінниці

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Довідка про невикористання права на приватизацію. Де її отримати?

п.20 ПОЛОЖЕННЯ про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян передбачено надання особою довідки з попередніх  місць  проживання  (після  1992  року)  щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду. На практиці, у звязку із неоднаковим трактуваннням Положення міськими радами різних міст постає питання: - ким видається зазначений документ - чи законною є вимога збору додаткових довідок для отримання цього документу. Ми отримали роз"яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про те, що таким документом можуть бути: - довідки органів приватизації (управління комунального майна) з попередніх місць проживання щодо невикористання права на приватизацію або - довідки Банку, що підтверджують невикористання громадянином житлових чеків для приватизації житлового фонду.

ЄСПЛ: Катування, нелюдське, таке, що принижує гідність. Поводження та покарання

1. КАТУВАННЯ Визначення Три широкі сфери заборони, зазначені у статті 3, визначаються як відмінні одна від одної, але пов’язані між собою. Як зазначала Європейська комісія з прав людини у Грецькій справі (Грецька справа, звіт Комісії від 5 листопада 1969 року, Щорічник № 12): “Цілком очевидно, що може існувати поводження, до якого застосовуються усі ці категорії, бо будь-яке катування є нелюдським і таким, що принижує гідність, видом поводження, а нелюдське поводження є також таким, що принижує гідність Щоб зрозуміти, який саме тип поведінки забороняється, і до якої з категорій його слід відносити, потрібно знати про правовий зміст кожного з термінів, зазначених у статті 3. Статтю 3 можна розбити на п’ять елементів: -           катування; -           нелюдське; -           таке, що принижує гідність; -           поводження; -           покарання. Практика ЄСПЛ Катування як юридичний термін має власний правовий зміст. Суд висловив думку, що наміром укладачі

Відшкодування моральної шкоди за несвоєчасне надання житла військовослужбовцю за рішенням суду. ЄСПЛ

22 січня 2019 року Європейський суд з прав людини прийняв рішення у справі ANANKIN AND OTHERS v. RUSSIA , яке стосується виконання рішень судів про забезпечення житлом військовослужбовців. Заяву до ЄСПЛ подали 50 колишніх військовослужбовців. Під час проходження служби або після звільнення заявники подали позови до національних судів та отримали судові рішення, якими зобов'язано Міністерство оборони забезпечити їх житлом, належним їм за час проходження служби. Судові рішення вступили в законну силу та тривалий час (від 3-х до 12 років) Урядом не виконувалися. Заявники за допомогою адвоката звернулися до ЄСПЛ на тривале невиконання рішень судів Урядом. ЄСПЛ констатував порушення ст. 6 (Право на справедливий суд) та ст.1 Протоколу 1 (Захист власності) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод . Суд вказав на те, що виконання рішення суду, розглядається як невід'ємна частина "розгляду" для цілей статті 6 Конвенції, а тому тривалість з огляду з ура