Перейти до основного вмісту

Юридичне обслуговування територіальних громадКожного дня у будь-якій територіальній громаді можуть виникнути питання, що потребують кваліфікованої юридичної  допомоги. А тому обізнаність громади у тому, де таку допомогу отримати, є тим фундаментом, що стане запорукою уникнення можливого порушення його прав, свобод та інтересів.

На території Вінницької області працює Подільський юридичний центр, який об’єднав в собі досвідчених адвокатів, професійних юристів та інших фахівців в галузі права.
Команда Подільського юридичного центру розуміє проблематику правового забезпечення на місцях та пропонує на договірних умовах повний юридичний супровід повсякденної діяльності органів місцевого самоврядування. Вказане включає фахове консультування з усіх сфер застосування законодавства (земельних, майнових правовідносин тощо), перевірку на відповідність законам проектів рішень (наказів, розпоряджень тощо) органів місцевого самоврядування, ведення претензійно позовної роботи, кваліфікована підготовка скарг, претензій, відповідей на звернення, запити тощо.
Переваги співпраці з нами вже відчули цілий ряд сільських рад Вінницької області, з очільниками яких підписані договори абонентського юридичного обслуговування.
Ми надаємо безоплатні юридичні консультації мешканцям громади з різних правових питань, у тому які виникають з сімейного права, з призову на військову службу за мобілізацією (строкову військову службу), проходження військової служби, звільнення військовослужбовців з лав Збройних Сил України та визначені законом соціальні гарантії для такої категорії громадян, тощо.
Наша мета – це надійний захист інтересів наших клієнтів. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та намагається якісно виконувати поставленні завдання у стислі строки.
Досвідчені адвокати забезпечують надійний захист наших клієнтів у кримінальних провадженнях. Крім інших, практикуємо у справах про військові злочини (розкрадання майна, зловживання службовим становищем, ухилення від військової служби, порушення правил несення прикордонної служби, дезертирство, порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями).

Ми раді допомогти кожному, хто потребує допомоги в сфері права.

Наші контакти:
-      тел. (0432) 67-08-03;
-      моб. (067) 775-22-77;

-      сайт: www.plc.vn.ua;
-      ел. пошта:  plc2016@ukr.net


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ЄСПЛ: Катування, нелюдське, таке, що принижує гідність. Поводження та покарання

1. КАТУВАННЯ Визначення Три широкі сфери заборони, зазначені у статті 3, визначаються як відмінні одна від одної, але пов’язані між собою. Як зазначала Європейська комісія з прав людини у Грецькій справі (Грецька справа, звіт Комісії від 5 листопада 1969 року, Щорічник № 12): “Цілком очевидно, що може існувати поводження, до якого застосовуються усі ці категорії, бо будь-яке катування є нелюдським і таким, що принижує гідність, видом поводження, а нелюдське поводження є також таким, що принижує гідність Щоб зрозуміти, який саме тип поведінки забороняється, і до якої з категорій його слід відносити, потрібно знати про правовий зміст кожного з термінів, зазначених у статті 3. Статтю 3 можна розбити на п’ять елементів: -           катування; -           нелюдське; -           таке, що принижує гідність; -           поводження; -           покарання. Практика ЄСПЛ Катування як юридичний термін має власний правовий зміст. Суд висловив думку, що наміром укладачі

Довідка про невикористання права на приватизацію. Де її отримати?

п.20 ПОЛОЖЕННЯ про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян передбачено надання особою довідки з попередніх  місць  проживання  (після  1992  року)  щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду. На практиці, у звязку із неоднаковим трактуваннням Положення міськими радами різних міст постає питання: - ким видається зазначений документ - чи законною є вимога збору додаткових довідок для отримання цього документу. Ми отримали роз"яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про те, що таким документом можуть бути: - довідки органів приватизації (управління комунального майна) з попередніх місць проживання щодо невикористання права на приватизацію або - довідки Банку, що підтверджують невикористання громадянином житлових чеків для приватизації житлового фонду.

Хто повинен ремонтувати внутрішньобудинкові мережі?

На практиці часто виникають ситуації, коли лопнув або просто протікає стояк на рівні Вашої квартири і підтоплює сусідів. Виникає питання, хто повинен платити за його ремонт та відшкодовувати збитки сусідам. Відповідь однозначна - житлова організація - ЖЕК або ОСББ на балансі яких перебуває весь будинок. Стояк відноситься до майна спільного користування, оскільки він призначений для обслуговування декількох квартир, а не лише Вашої. Згідно Закону у житловій організації з коштів, які Ви сплачуєте за утримання будинку повинен утворюватися ремонтний фонд, за рахунок якого і повинні ремонтуватися, систематично обслуговуватися внутрішньобудинкові мережі. А вже якщо прорвало трубу, яка відводиться від загального стояка для обслуговування персонально Вашої квартири, відповідальність буде покладено на ВАС. Що ж робити, якщо звернулися в ЖЕК чи ОСББ, а ремонт не виконується, оскільки посилаються на відсутність коштів. У такому випадку можна найняти спеціалістів, за власний кошт здійснити р